
Renault Clio - 0.9 TCe Authentique|Navi|Airco|Cruise
Algemeen
| Prijs | € 3.895 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 241.712 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KBG-97 |
| Datum deel 1 | 12-03-2013 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Overige
- Pack Essentiel (Radio-CD/MP3 speler)
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlands geleverde en nog goed rijdende Renault Clio. Uitgerust met Airco, Cruise, Navi en meer! Inclusief boekjes.
Recent is de distributieketting vervangen.
Inruil is altijd bespreekbaar.
Belt u voor een afspraak, we zijn niet altijd aanwezig.
Mailen of Whatsappen mag natuurlijk ook.
Maandag t/m zaterdag geopend op afspraak.
Wij kunnen 24/7 Tenaamstellen, dit is altijd bij de prijs inbegrepen.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























