
Renault Clio - 0.9 TCe ECO Night&Day | 16" LMV 'Passion' | PDC Achter | Privacy Glass | Airconditioning |
Algemeen
| Prijs | € 7.940 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 97.740 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-ZBP-15 |
| Datum deel 1 | 05-12-2014 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Noir etoile gne |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Lengte: 406 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Van Mossel Familiepas (incl. app)
- Servicepakket Plus (€ 795 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in- en exterieur
• Landelijke dekking service
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Bluetooth telefoonvoorbereiding, lederen stuurwiel, multimedia-voorbereiding, stuurwiel multifunctioneel)
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























