
Renault Clio - 0.9 TCe ECO Night&Day
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 185.600 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GK-310-Z |
| Datum deel 1 | 16-12-2014 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Welkom bij Andreas Auto's
Bij Andreas Auto’s bent u aan het juiste adres voor scherp geprijsde occasions en een persoonlijke, gemoedelijke benadering.
Met altijd zo’n 250 voertuigen op voorraad, bieden wij een breed aanbod van diverse merken, modellen en prijsklassen – er is voor ieder wat wils!
Inruil van uw huidige auto? Geen probleem! Bij ons is alle inruil welkom, ongeacht het merk, de staat of kilometerstand. Wij denken graag met u mee en zorgen voor een vlotte en eerlijke afhandeling.
Wat ons écht onderscheidt, is de laagdrempelige sfeer. Geen snelle verkooppraatjes, maar een warm welkom, persoonlijk contact en advies op maat. Bij Andreas Auto’s nemen we de tijd voor u. Kom langs en ervaar zelf waarom zóveel klanten voor Andreas Auto’s kiezen. Uw volgende auto staat al voor u klaar!
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































