
Renault Clio - 0.9 TCe ECO Night&Day 5deurs PDC NAP APK
Algemeen
| Prijs | € 6.290 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 134.120 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GR-268-H |
| Datum deel 1 | 30-07-2015 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- Pack Introduction ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Lederen stuurwiel, Mistlampen voor)
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Deze Renault Clio komt uit 2015, werd geleverd van 01-03-2014 tot 19-01-2016 en kostte toen € 18.180,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2015 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 66 kW (90 PK) en een cilinderinhoud van 898 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 185 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4,3 liter per 100 km en hij weegt 984 kg. De APK is geldig tot 17-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 122,33 per kwartaal.
Mutlu Auto´s is sinds 2004 uw service partner.Onze occasions worden inclusief een nieuwe APK afgeleverd.Tevens kunnen wij een onderhoudsbeurt,een garantiepakket,
tenaamstelling en complete reconditionering verzorgen voor slechts va €495,- (vraag naar de voorwaarden)
U kunt uw huidige auto bij ons inruilen.Tot Ziens
!! ADRES !!
Mutlu Auto´s
Weg en Bos 113
2661 DM Bergschenhoek
010 2800230
info@mutluautos.nl
www.mutluautos.nl
Sinds 2004 een vertrouwd adres voor uw in-verkoop en reparaties/onderhoud
Openingstijden:
Ma t/m Vr. van 09.00-18.00
Zaterdag 09.30-16.00
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























