
Renault Clio - 0.9 TCe ECO Night&Day Airco | Cruise | LED |NAP
Algemeen
| Prijs | € 6.750 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 112.809 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-TTG-44 |
| Datum deel 1 | 08-05-2014 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Prachtige Renault Clio 0.9 TCe ECO Night&Day met o.a. Airco | Cruise Control | LED | NAP | Navi | PDC!
Renault Clio 0.9 TCe ECO Night&Day Airco | Cruise | LED |NAP
- Kenteken: 6-TTG-44
- Merk: Renault
- Model: Clio
- Tellerstand: 112809 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld 5-bak
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 898 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: H4B A4
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 984 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 406 cm
- Hoogte: 1448 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: R Link pakket
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Pakket: Pack Introduction
- Mistlampen voor
- Stuur leder
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED Dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- MEER INFO? Bel of App 06-46710581
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Sound-System Sound plus (Extra en zwaardere luidsprekers)
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare bestuurders stoel
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- 100% Onderhouden
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- WORD AFGELEVERD MET NIEUWE APK & ONDERHOUDSBEURT
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Prachtige Renault Clio 0.9 TCe ECO Night&Day met o.a. Airco | Cruise Control | LED | NAP | Navi | PDC!
- Rijklaarprijs, wij hanteren geen afleveringskosten.
- Nederlandse auto met NAP (correcte kilometerhistorie / Nationale auto Pas)
- Auto is volledig rijklaar, net APK en onderhoudsbeurt gehad
- Rook- en huisdieren vrij.
- Rijd en schakelt zeer goed.
- Goede / koude Airco!
MEER INFO? OF EEN BEZICHTIGING EN PROEFRIT?
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)






























































