
Renault Clio - 1.2 TCE Dynamique S TOPSTAAT PERFECT ONDERHOUDEN CRUISE CLIMA TREKHAAK LM VELGEN
Algemeen
| Prijs | € 2.940 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 183.334 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-HFS-5 |
| Datum deel 1 | 06-11-2008 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1075 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2007 - mei 2009
Technische informatie
Koppel: 145 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 172 x 150 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Fens Occasion Center Dongen Lage Ham 106 5102AE DONGEN, NL 06-26850666 http://www.focd.nl info@focd.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 16''
- mistlampen voor
- Trekhaak 7-polig
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Clima
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elek.bed.en verwarmde buitenspiegels (1212)
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (1010)
- stuur leder
- Zij-airbags (937)
= Bijzonderheden =
Deze schitterende zeer luxe Renault Clio 1.2 Tce Dynamique is een originele Nederlandse auto! Deze prachtige Clio is perfect onderhouden de hele historie is aanwezig inclusief alle fakturen! Deze Clio heeft pas weer over 8000 Kilometer z'n volgende beurtje weer nodig! Bovendien heeft deze Clio Apk t/m 28-5-2027! En is dus direct mee te nemen! Wij rekenen GEEN kosten rijklaar!
Natuurlijk doet het formaat ertoe. Met deze Renault Clio vindt u altijd een plekje! De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Alle audioknoppen letterlijk onder handbereik: dat kan met de audiobediening op het stuur. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Deze auto is voorzien van buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
NEEM VOOR U WILT KOMEN KIJKEN NAAR EEN AUTO TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP 0162-313775 (optie 2) U BENT VAN HARTE WELKOM VOOR PROEFRIT!
Overige informatie: Inruil, financiering, garantie of nieuwe apk zijn bespreekbaar. Inruil van uw auto, bus, bestelwagen,vrachtwagen , camper, caravan, boot, graafmachines tractoren of andere industriële equipment is mogelijk! Overdekte showroom 2500 M2 met 100 occasions op voorraad! Ons adres is Lage Ham 106 in Dongen. Openingstijden:Maandag: Gesloten, Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 t/m 17:30 zaterdag 09.00 t/m 14.00. Wij zijn bereikbaar op 0162-313 775 Verdere informatie: WWW.FOCD.NL. Voor informatie over afwijkende openingstijden wat betreft feestdagen kunt u terecht op onze home pagina van WWW.FOCD.NL
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























