
Renault Clio - 1.2 TCe Special Line | ELEK.RAMEN | APK | NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | November 2009 |
| Kilometerstand | 68.576 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-KFT-3 |
| Datum deel 1 | 04-11-2009 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1075 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 171 x 150 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 137 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Navigatie-systeem uitneembaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterdeuren met ruiten
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- antenne
- APK
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitenspiegels inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- gordels achter
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Pack Sécurité (Achterbank in delen neerklapbaar, Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd achter, Airbag(s) hoofd voor, Airbag(s) hoofd voor)
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
ONDERHOUDSBOEKJES AANWEZIG.
2 SLEUTELS AANWEZIG.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel : 0252745086
Tel Mobiel : 0031610315518
Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag geopend van 09:00- tot 17:30.
Zaterdag 09:00-17:00
Buiten deze tijden telefonisch bereikbaar op 00316 10 31 55 18
INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK!
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























