
Renault Clio - 1.3 TCe Intens
Algemeen
| Prijs | € 15.850 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 48.753 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-951-SP |
| Datum deel 1 | 03-12-2019 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1133 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 615 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.673 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (€ 295): Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Pakket 2 (€ 795): Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Kleine beurt (Oliewissel en oliefilter) - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Pakket 3 (€ 995): Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt - 6 maanden garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Pack Easy Link (Audio installatie premium, Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium, Telefoonintegratie premium)
- Pack parking (Achteruitrijcamera, Parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
Deze nette en goed onderhouden Renault Clio komt binnenkort bij ons binnen. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
Welkom bij Bentinck Automotive, mijn autobedrijf in het mooie Amerongen. Mijn naam is Joost en vanuit mijn passie voor auto’s en jarenlange ervaring in de autobranche ben ik dit bedrijf gestart. Mijn doel is simpel: het aanbieden van nette, betrouwbare en vooral leuke auto’s waar u met een goed gevoel in kunt rijden.
Hoewel Bentinck Automotive een jong bedrijf is, breng ik al jaren ervaring met me mee. Ik weet waar ik op moet letten en ga actief op zoek naar auto’s die net even wat leuker zijn dan de standaard. Geen groot en onpersoonlijk aanbod, maar zorgvuldig geselecteerde occasions die technisch in orde zijn en er goed uitzien.
Ik vind het belangrijk dat u precies weet waar u aan toe bent. Daarom werk ik open en transparant, zonder verkooppraatjes. Ik geef eerlijk advies en neem de tijd om u te helpen bij het maken van de juiste keuze.
Om iedereen de aandacht en service te geven die ik belangrijk vind, werk ik uitsluitend op afspraak. Zo kan ik echt de tijd voor u nemen en u persoonlijk helpen, zonder haast of afleiding.
Of u nu op zoek bent naar een andere auto of gewoon eens wilt kijken wat er mogelijk is, u bent van harte welkom. Bij Bentinck Automotive draait het om vertrouwen, kwaliteit en persoonlijk contact, precies zoals ik zelf ook geholpen zou willen worden.
Joost@jhhg.nl 0614020149
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































