
Renault Clio - 1.4 16V Business Line - Panorama, Airco, Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 2.344 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 150.269 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-XZ-RF |
| Datum deel 1 | 24-11-2007 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 72 kW (98 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1120 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- EBD
- Elektrische ramen voor
- Verstelbaar stuur
= Bijzonderheden =
Leuk dat je kijkt naar onze auto! Deze auto is al netjes schoongemaakt en staat klaar om direct bekeken en gereden te worden.
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























