
Renault Clio - 1.4-16V Expression
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 148.370 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 71-HZ-ZF |
| Datum deel 1 | 31-01-2002 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | BLEU ODYSSEE MV |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 525 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juni 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Clio 1.4-16V Expression
- Kenteken: 71-HZ-ZF
- Merk: Renault
- Model: Clio
- APK tot: 04-11-2026
- Tellerstand: 148370 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2002
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Kleurnaam: BLEU ODYSSEE MV
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K4J C7
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 955 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 95 - 106 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Mistlampen voor
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stoffen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsisolerend glas
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
wij zijn al 30 jaar RENAULT SPECIALIST in volkel en hebben alle testapperatuur hiervoor en hebben altijd 45 occasions staan en hebben een eigen werkplaats voor onderhoud en service, we leveren ook bijna nieuwe autos
goed rijdende auto goed bijgehouden auto
wij zijn al 30 jaar RENAULT SPECIALIST in volkel en hebben alle testapperatuur hiervoor en hebben altijd 45 occasions staan en hebben een eigen werkplaats voor onderhoud en service,
WILLY VAN LANKVELD AUTOS
ANTONIUSSTRAAT 56
5408RD VOLKEL
06-53368153 06-53368153
info@vanlankveld-autos.nl
www.vanlankveld-autos.nl/
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178346/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)





![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762417400/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)























