
Renault Clio - 1.6-16V Dynamique Luxe | Stoelverwarming | Airco | Panoramadak
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 185.957 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 01-LFV-3 |
| Datum deel 1 | 29-06-2006 (import) |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1155 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.670 kg
Afmetingen (LxBxH): 399 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag passagier
- AUX/USB ingang
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Metallic lak
- Tiptronic
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























