
Renault Clio - 1.6 E-Tech Hybrid 140 Business Zen | Automaat | Cruise control | Apple carplay
Algemeen
| Prijs | € 15.450 |
| Prijs excl. BTW | € 12.841 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2021 |
| Kilometerstand | 81.706 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 24 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-442-LZ |
| Datum deel 1 | 24-06-2021 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1213 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2020 - feb. 2022
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 103 kW (140 PK)
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 39 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.758 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 173 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 6 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
- Afleverpakket basis (zonder meerprijs): Pakket basis, zonder meerprijs. Uw auto wordt geleverd met; * Minimaal 6 maanden APK * Minimaal 6 maanden onderhoudsvrij * Minimaal 1/4 tank brandstof bij levering * Professionele in- en exterieurreiniging * BOVAG 40-puntencheck * 6 Maanden volledige de Baaij garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Afleverpakket zeker (€ 995): Pakket zeker, bestaande uit; * Nieuwe APK * Onderhoudsbeurt voor levering * Minimaal een halve tank brandstof bij levering * Professionele in- en exterieurbehandeling * BOVAG 40-punten check * Banden rondom minimaal 3,5 mm profiel * 12 Maanden BOVAG garantie (max. 10 jaar oud en max 200.000 km gereden)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- Afleverpakket extra zeker (€ 1.595): Pakket zeker, bestaande uit; * Nieuwe APK * Onderhoudsbeurt voor levering * Volle tank brandstof bij levering * Professionele in- en exterieurbehandeling * BOVAG 40-punten check * Banden rondom minimaal 3,5 mm profiel * 12 Maanden pechhulpservice in Nederland * Navigatieupdate voor levering * 24 Maanden BOVAG garantie (max. 10 jaar oud en max 200.000 km gereden)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf De Baaij B.V. Aldenhof 1101 6537AC NIJMEGEN, NL 0243440424 http://www.autobedrijfdebaaij.nl verkoop@autobedrijfdebaaij.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Parkeersensoren achter met sonische weergave (ITPK1)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel met leder bekleed incl. bediening cruise control en snelheidsbegrenzer (VLCUIR)
Autobedrijf de Baaij is het adres voor alle merken auto’s en is BOVAG Autobedrijf van het jaar 2016-2017! Ook nieuwsgierig naar deze auto? Wij ontvangen u graag op de Aldenhof 1101 in Nijmegen voor een kennismaking en een proefrit. Koffie, cappuccino of latte macchiato?
Dit zijn de zekerheden van Autobedrijf de Baaij:
- Altijd Bovag garantie, Al onze occasions worden afgeleverd inclusief BOVAG-garantie, minimaal 6 maanden APK en minimaal 6 maanden onderhoudsvrij.
- Altijd Bovag omruilgarantie, Wanneer u bij Autobedrijf De Baaij een occasion koopt, heeft u altijd recht op BOVAG omruilgarantie. Een ontevreden klant mag de auto binnen twee weken en max. 500 kilometer omruilen.
Heeft u niet gevonden wat u zocht? Wij zoeken graag met u mee!
Voor meer informatie of een afspraak maken:
Bel 024-3440424
App 06-23385744
Mail info@autobedrijfdebaaij.nl
Onze occasions staan opgeslagen op een andere locatie. Maak daarom altijd een afspraak voor u langs komt, dan zorgen wij graag dat de auto voor u klaar staat!
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































