
Renault Clio - 1.6 E-Tech Hybrid 140 Initiale Paris | Automaat | Parkeersensoren Voor + Achter | 360 Came
Algemeen
| Prijs | € 18.940 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 78.584 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 01 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-153-TK |
| Datum deel 1 | 30-07-2021 |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Blanc quartz qny |
| Gewicht | 1213 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 39 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 186 km/u
Accu: 1 kWh
Maten en gewichten
GVW: 1.758 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 173 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Van Mossel Familiepas (incl. app)
- Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijvullen
- Nieuwe APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- Easy Driving Pack (cruise control adaptief, dodehoek detectie, file assistent)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry/start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- Pack Easy Park Assist (dodehoek detectie, rondomzicht camera)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























