
Renault Clio - 1.6 E-Tech Hybrid 145 E-Tech Engineered - RIJKLAARPRIJS - All Seasonbanden - Achteruitrijc
Algemeen
| Prijs | € 20.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 52.834 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-227-VJ |
| Datum deel 1 | 19-04-2023 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1241 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | juli 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2022 - aug. 2023
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 69 kW (94 PK)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 39 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.758 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 173 x 146 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 96 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad: 1,7 l/100km (1 op 58,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Munsterhuis Occasion Center Parkweg 143149 7545MV ENSCHEDE, NL 053-4319011 http://www.munsterhuis.nl info@munsterhuis.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- File assistent
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Carbonafwerking interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- All Season banden
- Verkeersbord detectie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/stof bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























