
€ 27.985
| Prijs | € 30.900 |
| Bouwjaar | Maart 2026 |
| Kilometerstand | 8 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDB-58-B |
| Datum deel 1 | 30-03-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 116 kW (158 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1800 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1246 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 25 |
| Introductiejaar | januari 2026 |
| Meer modelinformatie |
Techno uitvoering met 18" lichtmetalen velgen "Cosmic" en Pack winter, safety & parking.
Nieuwprijs Euro 32.804 rijklaar, nu Euro 30.900 rijklaar.
Wij onderscheiden ons al ruim 100 jaar door onze service. Om dat te onderstrepen leveren wij deze auto af met volle tank brandstof, mattenset, reservelampen, lakstift, gevarendriehoek en lifehammer. Dit zit allemaal in de verkoopprijs, goede service is bij ons inbegrepen.


































































































