
Renault Clio - 1.8 Hybrid 160 AUT techno | Navigatie | Adaptive Cruise | Dode Hoek melding | Stoelverwarm
Algemeen
| Prijs | € 33.250 |
| Prijs excl. BTW | € 27.754 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 3.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 15 januari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JTP-16-N |
| Datum deel 1 | 15-01-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 116 kW (158 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1800 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1246 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 25 |
| Introductiejaar | januari 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 116 kW (158 PK)
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 80 kW (109 PK)
Koppel: 190 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 39 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 412 x 177 x 144 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
CO₂-uitstoot: 92 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Stokman Den Helder BV Pastoor Koopmanweg 11 1784NX DEN HELDER, NL 0223-637484 http://www.stokmanrenault.nl leads@stokman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Full LED (FXCCA)
- Lane centering assist (SADC0)
- Navigatie met Google-integratie (MET05)
- Rijstrooksensor met correctie
- Vert absolu (DQP)
- Arkamys audio met 6 speakers
- Automatische koplampen met automatisch grootlichtassistent (PRAHL)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- Hoge middenconsole met armsteun (LEDCO)
- Instrumentenpaneel met 10,25" TFT kleurenscherm
- multimedia scherm standaard
- OpenR link infotainmentsysteem met 10,1" touchscreen (NA510)
- Renault Handsfree Card voor openen, sluiten en starten zonder sleutel (DB4T0)
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- Verwarmde buitenspiegels elektrisch verstelbaar en automatisch inklapbaar (RVX09)
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
Al onze occasions worden afgeleverd met het afleverpakket Stokman, deze wordt toegevoegd op de offerte voor een bedrag van € 595,-
- 88 punten check
- 12 maanden BOVAG garantie
- 12 maanden geen onderhoud noodzakelijk
- 12 maanden geen APK
- 14 dagen omruilgarantie *
- inclusief volle tank
* vraag naar de voorwaarden
Via Mobilize Financial Services kunt u de aanschaf van uw nieuwe occasion financieren tegen aantrekkelijke rente en voorwaarden! Op www.renaultfinance.nl kunt u hier meer over lezen. Vraag een van onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden!
Voor een geheel vrijblijvend inruilvoorstel, een proefritafspraak of een showroombezoek komen wij graag met u in contact. U kunt ons bereiken op 0223-637484 of verkoop@stokman.nl. Natuurlijk bent u ook van harte welkom bij ons in de showroom voor een bezichtiging. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































































