
Renault Clio - 1.8 Hybrid 160 techno - pack première met verwarmbare en verstelbare stoelen
Algemeen
| Prijs | € 28.950 |
| Prijs excl. BTW | € 24.279 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJF-13-S |
| Datum deel 1 | 16-05-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 116 kW (158 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1800 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1246 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 25 |
| Introductiejaar | januari 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 80 kW (109 PK)
Koppel: 190 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 39 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 412 x 177 x 144 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
CO₂-uitstoot: 92 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: AutoKievit Hellevoetsluis de Sprong 2 3224HC HELLEVOETSLUIS, NL 0181-320555 http://www.autokievit.nl info@autokievit.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
De vijfde deur achter is niet alleen handig, deze hatchback is ook een stuk lichter dan een SUV of sedan. Dat scheelt! De auto is van het bouwjaar 2026 en is van de eerste eigenaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. Rijplezier en luisterplezier gaan hand in hand dankzij het high performance audiosysteem. Moet uw smartphone ook even tanken? Bijladen kan supersimpel met de draadloze telefoonlader. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, automatische airconditioning, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De Renault Clio is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Deze Renault Clio is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Ons AutoKievit Premium afleverpakket, inclusief 12 maanden Bovag garantie; een volle tank brandstof; een volledige servicebeurt waarbij uw auto op 88 punten wordt gecontroleerd; en complete reiniging van de auto is EUR 995,-.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























