





Renault Grand Scénic - 1.2 TCe Limited / AIRCO / NAVI / P.D.C / TREKHAAK / 141dkm
Algemeen
| Prijs | € 8.385 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 141.125 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 6-ZRS-05 |
| Datum deel 1 | 09-03-2015 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 97 kW (132 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht blauw metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - sep. 2015
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 185 x 168 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 145 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Fa. Looymans Baarzenstraat 7 5262GD VUGHT, NL 073-6563072 http://www.looymansautos.nl info@looymansautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Zeer mooie en keurig verzorgde renault scenic 1.2i 5-ds in de uitgebreide LIMITED-UITVOERING en de kleur blauw.m met airco.
Kilometer-regristratie N.A.P / 2-sleutel-kaartjes / boekjes / keurig bij de renault aanwezig.
Verder voorzien van o.a : vol.autom.airco / vier.elektr.ramen / centr.deur.vergr / elektr.spiegels / elektr.inklap.b.spiegels / navigatie / cruise.control / leder.stuurwiel en pook / handsfree.bellen / 6-versn / dakrails / dagrij.verlichting / mist.lampen.voor / lm.velgen 205-60-16 (4-seizoens) / donker.glas.achter / parkeerhulp.achter / trekhaak / audio / enz.
* Distributie-ketting vervangen bij : 105dkm / 10-2024 !!! *
* garantie en afleveringspakket vraag naar de voorwaarde *
Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met Bart Looymans, tel. 06-50648213
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















