
Renault Grand Scénic - 1.2 TCe Zen 7p. 7 ZITTER
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | Februari 2017 |
| Kilometerstand | 136.759 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NH-905-J |
| Datum deel 1 | 07-02-2017 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris cassiopee |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2023
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.244 kg
Afmetingen (LxB): 464 x 187 cm
Wielbasis: 280 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 136 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,8 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
Inruil mogelijk!!
Het betreft hier een rijklaarprijs.
Deze auto wordt geleverd met een grote beurt, nieuwe apk keuring en 12 maanden Bovag garantie!!
Voor vragen, opmerkingen of het aanvragen van een proefrit kan u contact opnemen met ons verkoopteam,
Tel nr: 0165-561456, of e-mail, info@arnoldderijk.nl
Hoewel de informatie op deze website of andere communicatie-uitingen permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 20"
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- 2 stoelen op derde rij
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Pack R-Link (Navigatiesysteem full map)
= Bijzonderheden =
Onze prijs betreft een rijklaarpijs! Inclusief Afleverbeurt, Nieuwe APK keuring en 12 maanden BOVAG garantie!
Hoewel de informatie op deze website of andere communicatie-uitingen permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































