
Renault Grand Scénic - 1.4 TCe Bose
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 211.360 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-SNH-6 |
| Datum deel 1 | 31-10-2011 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 2.080 kg
Wielbasis: 277 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Audio installatie premium
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor voor en achter
Welkom bij Euro Auto Breda
Bent u op zoek naar een auto die bij u past? Wij zijn gespecialiseerd in de in- en verkoop van tweedehands auto’s en lichte bedrijfswagens.
Kijkt u vast bij onze occasions op onze vernieuwde website en zie welke auto’s wij voor u in de aanbieding hebben. U bent ook van harte welkom om bij ons langs te komen om de auto’s die uw interesse hebben gewekt, te komen bekijken!
Openingstijden zijn van maandag t/m zaterdag van 09.30 -18.00
Zondag uitsluitend op afspraak geopend.
Wij kunnen Auto’s tenaamstellen en vrijwaren.
Wij zijn in de avond tot 22.00 telefonisch bereikbaar..
Voor meer informatie mag u ons bellen .0634083373
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































