
Renault Grand Scénic - 1.4 TCe Dynamique NAP NWE APK
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | September 2009 |
| Kilometerstand | 179.545 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-JZP-6 |
| Datum deel 1 | 30-09-2009 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Cannenburgerweg 73-B
1244RH Ankeveen
0655301371
https://www.gsnijders-automobielen.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.080 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 277 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Mistlampen voor
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Snijders Automobielen het adres voor betaalbaar onderhoud, APK of de aanschaf van uw nieuwe voertuig.
Altijd standaard afgeleverd zonder afleveringskosten en met nieuwe apk en afleveringsbeurt en altijd optioneel een garantiepakket al vanaf €99,-
Is dit de auto die u zoekt? Neem dan snel contact met ons op..
INRUIL:
Wilt u uw huidige auto inruilen? Dat kan! Stuur de foto's van uw auto met kenteken en kilometerstand via whatsapp, naar: 0655301371.
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.
FINANCIERING:
Snijders Automobielen werkt samen met de auto financierings- maatschappij DMF-krediet, als u een auto wilt kopen d.m.v. een auto financiering neem dan gelijk contact op met DMF krediet 0229-760106 of kijk op www.gsnijders-automobielen.nl en doe uw aanvraag online. Hierbij kunt u gelijk uw gegevens doorgeven en eigenaar worden van uw nieuwe auto!
DISCLAIMER
Hoewel aan de informatie van deze website en advertentie de grootst mogelijke zorg is besteed, kan het advertentieportaal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Bij onzekerheden of onduidelijkheden omtrent de productspecificaties gelieve persoonlijk contact met ons op te nemen. Controleer en bespreek altijd de voor u bepalende factoren alvorens tot aankoop over te gaan.
Snijders Automobielen
Brinklaan 19
1404EP Bussum
0357504934 - 0655301371
https://www.gsnijders-automobielen.nl
Service waar we trots op zijn !
Bij ons staat persoonlijk contact en maximale service centraal. Vanaf het moment van oriëntatie tot de laatste kilometers in uw aangeschafte auto.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























