
Renault Grand Scénic - 1.4 TCe |Motor schade |EXPORT
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 329.014 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 56-LBK-6 |
| Datum deel 1 | 23-03-2010 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2009 - aug. 2010
Referentienummer: 11402
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Wielbasis: 277 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 168 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- chroom delen exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterstoelen verschuifbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless entry
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- zonnescherm(en)
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Te koop: Renault Scenic BJ: 2010 KM: 329.014 APK: 03-11-2026
Aangeboden een leuke Renault scenic met een 1.4Tce benzine motor. De auto heeft motorschade, de motor loopt nog wel een tikkend geluid hoorbaar!
De auto wordt verkocht excl BPM!
Dit is een handels- exportprijs!
Meerdere foto's van binnenkant en buitenkant via whatsapp verkrijgbaar.
ALLEEN BELLEN VOOR EEN AFSPRAAK OF VOOR MEER INFO! TEL:0636154693
Inruil mogelijk.
Export mogelijk.
Voor meer informatie of interesse/bezichtiging van de auto graag telefonisch contact opnemen met:0636154693
For our export customers:
At Huizenga Auto's we specialize in meeting the needs of international car buyers. We are ready to help you with our extensive export offering. Our focus is on facilitating smooth and worry-free exports, including the necessary paperwork, insurance and more.
Our Export Services:
1. Export documents arranged: Exporting a car requires precise documentation. Our experienced team ensures that all export papers and necessary documents are handled correctly. This includes; prepare the export document, white export plates, green card and customs documents. The car then has 14 days WA coverage.
2. Multilingual support: Our team speaks Dutch, German and English and is ready to guide you through every step of the export process. We make sure that you are fully aware of all requirements and possibilities.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























