
Renault Grand Scénic - 1.4 TCe RIJDGOED/7PERSO/PDC/XENON/APK
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 226.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 67-JFK-8 |
| Datum deel 1 | 01-05-2009 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1397 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.087 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 277 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 173 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank 3-persoons
- Achterstoelen verschuifbaar
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden een Renault Grand Scénic 1.4 TCe uit 2009..
Deze Renault Grand Scenic rijdt en schakelt goed.
Interieur is schoon
Exterieur heeft gebruiksporen normaal voor zijn leeftijd
2x sleutels aanwezig
Km-stand is origineel met NAP
Rondom met goede remblokken + schijven
Rondom met zeer goede banden
Airco
PDC V+A
ISOFIX
7 persoons
Cruise control
Elektrische ramen V+A
6 versnellings
Navigatie
Xenon
Volgende servicebeurt bij 255.000 km.
APK gekeurd tot 13 FEBRUARI 2027.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























