
Renault Grand Scénic - 1.5 dCi Bose
Algemeen
| Prijs | € 3.150 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 323.750 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-KDF-85 |
| Datum deel 1 | 25-03-2013 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,80 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1447 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R17
Acceleratie (0-100): 12,8 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 185 x 165 cm
Wielbasis: 277 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
- Rijdt en schakelt goed
- AC werkt niet
- Geen schades
- 5 persoons
Inruil is mogelijk, neem hiervoor contact op zodat dit besproken kan worden. Een proefrit maken? Maak dan een afspraak, zodat wij de auto voor u klaar kunnen zetten. Bij verdere vragen of interesse kunt u altijd contact opnemen, de contactgegevens staan onderaan de advertentie.
We zijn een RDW erkend bedrijf met een vergunning voor export van auto's/brommers/busjes. Wilt u het geëxporteerde voertuig verrijden? Dan is export met een tijdelijke verzekering van 14 dagen mogelijk.
Openingstijden:
- maandag 10:00 - 18:00
- Dinsdag 10:00 - 18:00
- Woensdag 10:00 - 18:00
- Donderdag 10:00 - 18:00
- Vrijdag 10:00 - 18:00
- Zaterdag 10:00 - 17:00
- Zondag (bij uitzondering op afspraak)
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































