
Renault Grand Scénic - 1.9 dCi Tech Line 7p.|Cruise|Export|APK
Algemeen
| Prijs | € 1.499 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 232.066 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JKH-60-X |
| Datum deel 1 | 30-11-2007 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1870 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1580 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | augustus 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.195 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 181 x 164 cm
Wielbasis: 274 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Emissieklasse: Euro 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- Armsteun
- buitenspiegels inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- hoofdsteunen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Deze auto is een inruilkoopje. 7 persoons uitvoering met cruise control.
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM:
Maandag t/m zaterdag 09:00-17:30 uur.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf met +/- 100 occasions.
INRUILEN IS MOGELIJK!
Hiernaast berekenen wij geen afleveringskosten of servicekosten. Ook kunnen wij overschrijven op locatie.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel: 0172 60 82 70
Tel: 06 18 68 23 92
(Den Haag- Ter Aar = 35 KM)
(Amsterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Rotterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Utrecht - Ter Aar = 45 KM)
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























