
Renault Grand Scénic - 2.0 16V LPG-G3 Tech Line NweAPK|TechnischTOPPanorama|Xenon|Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | Mei 2008 |
| Kilometerstand | 392.136 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 88-GBD-2 |
| Datum deel 1 | 30-05-2008 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris eclipse |
| Gewicht | 1497 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | augustus 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2006 - 2009
Technische informatie
Koppel: 191 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Lengte: 449 cm
Wielbasis: 274 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 193 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket overig:
Inclusief geldige APK
Tenaamstellen
Beperkte garantie in overleg
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16" Ozedia (1250)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (654)
- keyless entry
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Xenon verlichting incl koplampsproeiers (438)
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
Interieur & Comfort
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Nog een nette fatsoenlijke, perfect onderhouden perfect rijdende Grand scenic op LPG. Auto heeft een behoorlijke kilometerstand maar dat is in dit geval slechts een getal..
Onlangs vervangen: Koppeling 324.000km, Dynamo 331.000km, Distributieriem 355.000km en fuseekogels, stuurkogels, etc.
Alle boekjes en onderhoudshistorie aanwezig. 2 sleutels!
Garantie in overleg mogelijk.
Wij gaan niet voor de "laagste" prijzen maar wij streven naar service en kwaliteit. Onze auto's worden technisch nagekeken door onze monteurs in onze eigen werkplaats.
Wij staan "achter" onze auto's en daarom verkopen wij onze auto's met garantie. Dit kan 3 maanden of 6 of 12 maanden BOVAG garantie zijn. Mits dit anders staat vermeld!
Wij berekenen een afleveringspakket om de auto zo goed en netjes mogelijk rijklaar te maken en zodoende de kwaliteit te waarborgen.
Om teleurstelling te voorkomen even informeren of de auto (nog) aanwezig is alvorens te komen kijken!!
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30u tot 18.00u en zaterdags van 09.30u tot 17.00u.
Al onze advertenties zijn met grootst mogelijke zorg samengesteld, fouten zijn echter nooit uitgesloten. Controleer daarom altijd de zaken die uw keuze kunnen beïnvloeden.
Uw huidige auto inruilen is mogelijk!
Heeft u een vraag? Whatsapp ons! 0614611905
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























