
Renault Grand Scénic - 2.0-16V Priv.luxe.Tech.perfect. Dist vv
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 264.170 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-RK-GP |
| Datum deel 1 | 30-06-2005 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1485 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Grand Scenic 2.0-16V Priv.luxe.Tech.perfect. Dist vv
- Kenteken: 27-RK-GP
- Merk: Renault
- Model: Grand Scenic
- APK tot: 22-05-2027
- Tellerstand: 264170 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: F4R Z7
- Vermogen: 99 kW / 135pk
- Ledig gewicht: 1485 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 449 cm
- Hoogte: 1636 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Technisch goede renault grand scenic 7 persoons.
Auto heeft onlangs een nieuwe distributie riem met waterpomp gehad.
APK datum mei 2027.
Mooie opties zoals elektrische ramen, afstandsbediening, trekhaak, airco en lichtmetalen velgen.
Deze zijn ook alle werkend.
Deze auto wordt verkocht zonder garantie.
Komt u gerust langs voor een proefrit.
De koffie staat klaar voor u.
Wilco de Kruif
Autobedrijf de Kruif
Provincialeweg 53
3998 JH Schalkwijk
3998 JH Schalkwijk
030-6011294
info@dekruifschalkwijk.nl
www.dekruifschalkwijk.nl
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































