
Renault Kadjar - 1.2 TCe Bose 2016 / Panoramadak / Stoelverwarming / Keyless / LED koplampen / NAP
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 138.153 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XT-535-V |
| Datum deel 1 | 25-04-2016 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Kadjar 1.2 TCe Bose 2016 / Panoramadak / Stoelverwarming / Keyless / LED koplampen / NAP
- Kenteken: XT-535-V
- Merk: Renault
- Model: Kadjar
- APK tot: 07-12-2026
- Tellerstand: 138153 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Motorinhoud: 1198 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: H5F F4
- Vermogen: 96 kW / 131pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 445 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- Airco automatisch
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dodehoek detectie
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Pack Lumière
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Panoramadak
Pakket: Pack Safety
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detectie
- Parkeersensor voor
Pakket: Winter pack
- Koplampreiniging
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Navigatie Touchscreen
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorruit verwaming
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- 1e eigenaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Boekjes aanwezig
- Brake Assist System
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Volledig dealeronderhouden
- Xenon LED verlichting
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Deze nette ruime hoge instap Kadjar Bose 1.2Tce 131pk van bouwjaar 2016 heeft origineel 138.153km gelopen incl nationale autopas netjes dealeronderhouden met complete historie van 2e eigenaar.
APK tot 7-12-2026.
2e eigenaar.
Complete onderhoudsdocumentatie aanwezig!
2 sleutels aanwezig met keyless entry.
Nationale autopas.
Sterke en betrouwbare 1.2Tce 131pk turbo benzine motor.
Netjes dealer onderhouden!
Panorama glazen dak!
Nieuwe koppelingset vervangen!
Een ruime en meest luxe uitgevoerde Kadjar Bose. Voorzien van vele optie’s waaronder radio/USB/AUX / Bose geluidsysteem premium / Digitaal Vitrual cockpit / instelbare gebruikersprofielen / Automatische gescheiden Airco / Dode hoek detectie in spiegels / Volledige LED koplampen / Automatisch grootlicht / LED achterlichten / Rijkstrooksensor / Panoramadak / Verkeersbordherkenning / Bluetooth telefoon + media / Half lederen interieur / Mistlampen voor / Snelheidsafhankelijke Stuurbekrachtiging / Groot Navigatie / Stoelverwarming / Voorruitverwarming / Elektrische bedienbare ramen voor en achter / Dakrails / Parkeersensoren voor en achter / spiegels elektrische verstelbaar + verwarmbaar + automatisch inklapbaar / Dimmende binnenspiegel / LM velgen origineel 19” / Cruise control / enz.
Kortom een luxe en zeer mooie verschijning met deze Kadjar Bose. In een mooie antraciet metallic lakkleur.
Netjes onderhouden met documentatie. Inclusief nieuwe APK en nieuwe koppelingset!
ALLE INRUIL MOGELIJK.
Garantiepakket mogelijkheden van 3 / 6 of 12 maanden autogarantie!
Voor een complete fotoreportage kijk op onze website www.cpetersautos.nl of tel 0614902457
LET OP WIJ ZIJN ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND
Wij rekenen geen afleveringskosten!
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























