
Renault Kadjar - 1.2 TCe Bose / navigatie
Algemeen
| Prijs | € 11.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 106.271 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GZ-754-Z |
| Datum deel 1 | 29-06-2015 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
GVW: 1.866 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overig
- Bose audio systeem
- luxe nummerplaten
= Bijzonderheden =
Zeer nette, volgens schema door Renault dealer Herbers onderhouden Kadjar. (onderhouds)historie & 2 sleutelkaarten aanwezig.
Wij zijn een BOVAG aangesloten bedrijf dat is gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte, kwalitatief hoogwaardige auto's met een correcte kilometerstand en een volledige onderhoudshistorie. Al onze auto's zijn voor ze aangeboden worden volledig gecontroleerd en hebben een vloeistof controle gehad zodat u veilig de weg op kunt. Onze showroom is van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 uur tot 15.00 uur geopend. Omdat wij regelmatig onderweg zijn vragen wij u vriendelijk om voor uw bezoek even contact met ons op te nemen zodat wij de auto gereed kunnen zetten voor een vrijblijvende bezichtiging. Inruil van uw huidige auto is mogelijk, neem contact met ons op voor een geheel vrijblijvend voorstel. Wij helpen u graag met het financieren van uw nieuwe auto.
Welkom bij Vakgarage Bodegraven, dé occasion specialist met twee etages 'auto-plezier' midden in Groene Hart van Nederland.
Deze prijs is op basis van een meeneemprijs. Dit is inclusief geldige APK (minimaal 3 maanden), wassen binnen/buiten, tenaamstelling van de auto en eventuele vrijwaring van de inruilauto.
Afleverpakketten:
- Pluspakket € 695,-. Hiervoor krijgt u 1 jaar APK | kleine onderhoudsbeurt | 10 liter | Professioneel gepoetst binnen en buiten| 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak | 1 jaar Vakgarage Pechhulp
- Premiumpakket € 1095,-. Hiervoor krijgt u 1 jaar APK |Premium onderhoudsbeurt | 20 liter brandstof | Professioneel gepoetst binnen en buiten |12 maanden volledige BOVAG-garantie |1 jaar Vakgarage Pechhulp
Wij willen ons onderscheiden in de markt, niet door de goedkoopste te zijn maar door onze service en garantie afhandeling & het aanbieden van origineel Nederlands geleverde auto's met een aantoonbaar kloppende historie.
Ook in onze werkplaats bent u van harte welkom! Alle merken, ook leaseauto's. Wij repareren uw auto niet alleen, we onderhouden hem. Om reparaties voor te blijven adviseren we u.
Vakgarage Bodegraven, hét full-service autobedrijf in het Groene Hart van de Randstad met alle disciplines onder één dak! Je vindt ons op industrieterrein Broekvelden/Groote Wetering (0172-472808).
Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























