
Renault Kadjar - 1.2 TCe Intens Trekhaak Camera Navi
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 128.375 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JR-378-F |
| Datum deel 1 | 09-06-2016 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rouge flamme nnp |
| Gewicht | 1281 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.853 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
- Garantie pakket BRONS (€ 395 meerprijs):
Strenge technische keuring
Kleine beurt
APK recent of nieuw
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Minimaal € 20,- brandstof
3 maanden 50% garantie op motor en bak
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
- Garantie pakket ZILVER (€ 695 meerprijs):
Strenge technische keuring
Kleine beurt
APK recent of nieuw
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Minimaal € 20,- brandstof
3 maanden garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
- Garantie pakket GOUD (€ 995 meerprijs):
Strenge technische keuring
Grote beurt
APK nieuw
Gepoetst
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Minimaal € 20,- brandstof
6 maanden garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Pack Easy Park Assist (achteruitrijcamera, dodehoek detectie, parkeer assistent, parkeersensor voor en achter) (PKCMM2)
- Pack Winter (Elektrisch verwarmbare voorstoelen, koplampreiniging, verwarmde voorruit) (PKHE01)
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
De Renault Kadjar 1.2 TCe Intens is een ruime en comfortabele SUV met een prettige hoge zit en overzichtelijk karakter. Een auto die zich makkelijk laat gebruiken in het dagelijks verkeer en ook op langere ritten comfortabel blijft.
De 1.2 TCe motor is rustig en soepel in gebruik en past goed bij het karakter van deze Kadjar.
Deze Intens uitvoering is voorzien van navigatie, achteruitrijcamera, dodehoekdetectie en een trekhaak. Daarnaast beschikt de auto over automatische verlichting en de gebruikelijke comfortopties die bij deze uitvoering horen.
Een nette en complete Kadjar met een praktische uitrusting en een prettige rijervaring.
Voor de volledige fotoreportage en meer informatie verwijzen wij je graag naar onze website.
Wij kunnen ons voorstellen dat u na het doornemen van deze informatie nog tal van vragen heeft. Brengt u daarom gerust eens een bezoek aan ons bedrijf waar de verkoopadviseur al die vragen kan beantwoorden. Uiteraard is een proefrit maken ook altijd mogelijk. De koffie staat klaar!
Auto Foekema Bolsward is in 2015 begonnen met de inkoop, verkoop en export van auto's en tevens onderhoud en reparatie van auto's en aanhangwagens in Bolsward (Friesland).
Voordelig en helder zakendoen alsmede het leveren van kwaliteit zijn belangrijke pijlers voor het bedrijf. Door de jarenlange ervaring, goede contacten met leveranciers en een zeer ervaren werkplaats, kunnen zij occasions aanbieden tegen een voordelige prijs. Hierbij staat een goede service hoog in het vaandel.
Auto Foekema Bolsward staat voor een betrouwbaar product. Voor de werkplaats hanteren zij scherpe tarieven, waardoor u uw auto of aanhanger altijd voor de voordeligste prijs kunt onderhouden. En door kleinschalig te opereren worden de lijntjes met de klant kort gehouden.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































