
Renault Kadjar - 1.2 TCe Intens | trekhaak | +NW APK |
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 197.921 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KZ-326-S |
| Datum deel 1 | 06-01-2017 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1281 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2015 - dec. 2018
Referentienummer: 8835
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
Extra
- 1.2 TCE
- 2 sleutels en boekjes aanwezig
- 2e eigenaar
- 6 versnellingsbak
- 131pk
- Geen afleverkosten
- keyless en co
- N.A.P. (Logische kmstand)
- Nederlandse geleverde auto
- parkeer hulp
- Start&stop
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- armsteun voor
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- fijne hoge instap
- Half leder interieur
- Half leder interieur
- keyless entry
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
€300,- KORTING BIJ AANKOOP (gaat nog van de vraagprijs af)! vakantiegeld actie! - 26 Mei tot 31 Mei
Bezichtiging en proefrit mogelijk. U bent van harte welkom om langs te komen.
Deze occasions krijgt uiteraard een nieuwe APK BIJ VERKOOP!
Deze Renault Kadjar is een stijlvolle en zuinige SUV. Met zijn handige 5-deurs ontwerp en 1.2 TCe motor biedt hij een praktische rijervaring. De 6-versnellingsbak, navigatie en keyless entry zorgen voor extra comfort en gemak. Een ideale auto voor wie een moderne en comfortabele auto zoekt.
Occasions ±100 op voorraad – direct rijklaar leverbaar
Vaste rijklaarprijs – geen afleverpakketten of extra kosten
Inruilwaarde via WhatsApp mogelijk
Verkoop & Showroom
• ±100 occasions op voorraad
• Diverse merken en prijsklassen
• Direct rijklaar leverbaar
• 800 m2 showroom
• Financiering mogelijk
Rijklaar inclusief
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt
• Technische controle
• Poetsbeurt
• Tenaamstelling en vrijwaring
• Wettelijke garantie
Werkplaats
• APK keuringen
• Onderhoud en reparatie alle merken
• Airco-, banden- en accuservice
• Diagnose en reparaties
• Online werkplaatsafspraak via website
RDW-erkend autobedrijf met 30+ jaar ervaring in verkoop, inkoop en onderhoud.
Showroom & verkoop
Sint Laurensdreef 25 | 3565 AJ | Utrecht
Werkplaats
Arizonadreef 1A | 3565 AT | Utrecht (20 meter van showroom)
Contact Verkoop
Tel: 030-2383744
Mobiel/WhatsApp: 06-49441070
info@carcenterutrecht.nl
Contact Werkplaats
Tel: 030-2614728
Mobiel/Whatsapp: 06-49441070
werkplaats@carcenterutrecht.nl
Website: www.carcenterutrecht.nl
Openingstijden Verkoop
Ma–Vr 09:00–18:00
Za 09:00–17:00
Zo 10:00–16:00 31 MEI OPEN KOOPZONDAG
Openingstijden Werkplaats
Ma–Vr 09:00–18:00
Online werkplaatsafspraak via website mogelijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend; Fouten, wijzigingen en opties kunnen afwijken of ontbreken.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































