
Renault Kadjar - 1.2 TCe Limited l Automaat l Navigatie l Camera l Half Leder
Algemeen
| Prijs | € 12.745 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 106.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 06 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-436-SK |
| Datum deel 1 | 24-10-2017 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | ICE WHITE BC (OV369) |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.903 kg
Afmetingen (LxB): 445 x 184 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Gratis tenaamstellen
Vloeistofcontrole
Geldige APK
Poetsen
Minimaal 5 liter brandstof
1 Maand Garantie
- Afleverpakket (€ 695 meerprijs):
12 maanden Bovag Garantie
Gratis tenaamstellen
APK min. 12 maanden
Afleveringsbeurt volgens diagnose
Poetsen/Polijsten
Minimaal 20 liter brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Plus garantie (6 maanden garantie, 10.000 km garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Lichtmetalen wielen 17" 'Aquila' (RALU17+RDIF03)
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensoren voor met optische en sonische weergave (ITPK4)
- passagiersairbag
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Leuke Renault Kadjar automaat , inclusief 2 sleutels
* Wij zijn een echt familiebedrijf waar klantvriendelijkheid en service onze grootste prioriteit heeft. Iedereen is van harte welkom.
* Altijd meer dan 100 frisse leuke occasions op voorraad. Kijk op www.autogilze.nl of kom snel een keer langs!
Op markplaats adverteren wij met een selectieve voorraad van 60 auto's. Op alle andere sites staan wij met onze volledige voorraad.
* Auto Gilze besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid, nauwkeurigheid en actualiteit van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kan derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de aanwezigheid van een optie? Neem dan voor de zekerheid contact op met onze verkoopadviseur. Auto Gilze.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































