
Renault Kadjar - 1.6 dCi 4x4 Bose Panorama Leer Dealer ond NAP
Algemeen
| Prijs | € 8.995 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 288.541 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TB-784-S |
| Datum deel 1 | 14-12-2016 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1511 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.059 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 161 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Pack Easy (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Pack Lumière (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend)
- Pack Luxe (Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Winter-pack (Koplampreiniging, Verwarmde voorruit, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Deze Kadjar is Uniek!
- 4x4, automatisch
- Bose uitvoering
- Vol leer bekleding met stoelverwarming
- LED vision
- Panorama
- Airco Climate Control
- Voorruit verwarming
In een goede staat verkerende zeer goed vol dealer onderhouden Renault Kadjar 1.6 dCi 4x4 BOSE van bouwjaar 2026 met een originele gegarandeerde kilometerstand inclusief Nationale Auto Pas!
Kom langs voor een vrijblijvend proefrit en overtuig u zelf hoe geweldig deze auto rijdt!
U bent van harte welkom bij Carcenter Deventer:
- Al meer dan 12 jaar een begrip in de autobranche
- Tenaamstelling geheel kosteloos door ons uitgevoerd
- Onze auto's komen rechtstreeks van de merkdealers
- Al onze auto's hebben een originele kilometerstand
- Onze auto's worden geheel gereinigd voordat u er een proefrit mee maakt
- Na elk proefrit desinfecteren wij onze auto's
- Betalingen mogelijk via de bank
- Tenaamstellingen geheel kosteloos door ons uitgevoerd (24/7)
Inruil is mogelijk. Genoemde prijs is inclusief afleverkosten.Carcenter Deventer is een jong autobedrijf die enkel auto's inkoopt waarvan de onderhoudshistorie bekend is en een gegarandeerde kilometerstand heeft(*). Uiteraard worden onze auto's gewassen, uitgezogen en gepoetst afgeleverd.
Garantie is mogelijk! Vraag naar onze voorwaarden.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen op telefoonnummer 06-40686907 of email info@carcenterdeventer.nl.
Carcenter Deventer uw dealer occasion tegen een betaalbare prijs!
(*) m.u.v. inruil auto's!
Advertentie disclaimer:
Wij proberen elke auto zo goed mogelijk te beschrijven door de verkregen informatie uit het onderhoudsboekje en/of vorige eigenaar. Ondanks we heel secuur zijn met adverteren, kan het ook ons overkomen dat de gegevens incorrect of niet volledig zijn beschreven. Daarom kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleent. Bij vragen kunt u ons het beste even mailen of bellen.
Voor meer foto's en presentatie van deze auto kijk op www.carcenterdeventer.nl
Wij werken nauw samen met Autotess Bosch Car Service. Hierdoor bieden wij bij elke auto een Jaar Gemak Kaart van Autotess aan. Met deze jaarkaart kunt u een jaar lang rekenen op een vakkundige service! Voor meer informatie kijkt u op www.autotess.nl
Voor vragen en/of het maken van een afspraak voor een bezichtiging en proefrit kunt u ons bereiken per e-mail of telefoon. Graag verzoeken wij u eerst te bellen alvorens u naar ons toe komt. Zo bent u zeker dat de auto voor u gereserveerd staat.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























