
Renault Kadjar - TCe 130 EDC Intens | automaat | Navigatie | Climate Control
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 134.584 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TR-571-L |
| Datum deel 1 | 02-10-2018 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2016 - dec. 2018
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.903 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 160 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Stokman Hoorn BV De Factorij 7 1689AK ZWAAG, NL 0229-282080 http://www.stokmanrenault.nl leads@stokman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen/stof bekleding
- Lichtmetalen wielen 17" 'Aquila' (RDIF03)
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Pack Technology (PK91L1)
- Pack Technology (Achteruitrijcamera, Autonomous Emergency Braking, Dodehoek detector, Parkeer assistent)
- Pack Winter (PKHE01)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi
- Winter-pack (koplampreiniging, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
Al onze occasions worden afgeleverd met het afleverpakket Stokman, deze wordt toegevoegd op de offerte voor een bedrag van € 595,-
- 88 punten check
- 12 maanden BOVAG garantie
- 12 maanden geen onderhoud noodzakelijk
- 12 maanden geen APK
- 14 dagen omruilgarantie *
- inclusief volle tank
* vraag naar de voorwaarden
Via Renault Financial Services kunt u de aanschaf van uw nieuwe occasion financieren tegen aantrekkelijke rente en voorwaarden! Op www.renaultfinance.nl kunt u hier meer over lezen. Vraag een van onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden!
Voor een geheel vrijblijvend inruilvoorstel, een proefritafspraak of een showroombezoek komen wij graag met u in contact. U kunt ons bereiken per mail op info@stokman.nl. Natuurlijk bent u ook van harte welkom bij ons in de showroom voor een bezichtiging. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























