
Renault Kangoo E-Tech - Extra L2 11 kW 44 kWh | Nu met Demokorting |
Algemeen
| Prijs | € 25.574 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 30.945 |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 501 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-67-PNZ |
| Datum deel 1 | 29-05-2026 |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Highland (licht grijs) |
| Gewicht | 1704 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo E-Tech occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Technische informatie
Koppel: 245 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 275 km
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 130 km/u
Accu: 44 kWh
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 491 x 186 cm
Wielbasis: 310 cm
Gewichten
GVW: 2.510 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 4.900 l
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 20,1 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Hedin Certified-servicepakket Budget BEDRIJFSWAGEN (inbegrepen):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Premium 1 BEDRIJFSWAGEN (€ 795 ex BTW meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Halve tank brandstof
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget BEDRIJFSWAGEN"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Excellent 1 BEDRIJFSWAGEN (€ 1.195 ex BTW meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Volle tank brandstof
Gratis aflevering aan huis
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Gratis aircoreiniging
Haal- en brengservice bij onderhoud
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget BEDRIJFSWAGEN"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 80%: 156 min
= Aanvullende opties en accessoires =
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- metaalkleur
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- zijschuifdeur rechts
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- camerabeeld in binnenspiegel
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- Houten laadvloer en zijwandbekleding
- keyless entry/start
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
- Trekhaak-pakket (aanhanger assistent)
- tussenschot volledig
- verwarmde voorruit
- zijwandbekleding laadruimte
= Bijzonderheden =
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een Renault Kangoo E-Tech verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































