
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi 70 Express
Algemeen
| Prijs | € 900 |
| Prijs incl. BTW | € 900 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 388.401 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-VGT-91 |
| Datum deel 1 | 16-03-2010 |
| Topsnelheid | 146 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 20,30 sec |
| Motorvermogen | 50 kW (68 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1226 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 613 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Eerste Tochtweg 42
2913LP Nieuwerkerk aan den IJssel
0644116121
https://valentijnautomotive.nl
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 20,3 s
Topsnelheid: 146 km/u
GVW: 1.726 kg
Wielbasis: 270 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 113 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Overig
- Grijs kenteken
- Tussenschot laag
Welkom bij Valentijn Automotive - Het gevarieerde autobedrijf.
Bent u zoek naar een nieuwe auto kom dan langs bij ons dan bent u aan het juiste adres
Wij bieden diverse merken en type auto’s aan en zijn met onze 40 jarige ervaring klaar om u te helpen bij het vinden van uw nieuwe auto, bedrijfsauto of oldtimer.
Vraag nu geheel vrijblijvend uw inruilvoorstel aan.
Maak een afspraak en kom proefrijden met een een van onze bolides.
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag: 10:00 - 17:00
Zondag: Op afspraak
Telefoon: +31 6 44116121
De koffie staat altijd klaar
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























