
Renault Kangoo Express - 1.5 dCi Black Edition Airco
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Prijs incl. BTW | € 6.950 |
| Bouwjaar | Januari 2014 |
| Kilometerstand | 129.361 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VG-207-S |
| Datum deel 1 | 31-01-2014 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,30 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1339 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Express occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,3 s
Topsnelheid: 160 km/u
GVW: 1.950 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 121 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Parkeersensor achter
Overig
- Afkomstig van de 2e Eigenaar
- Airco-pakket (Parkeersensor achter)
- Audio Radio Cd Orgineel
- Audio Stuurwiel Bediening
- Licht Metalenvelgen
- Marge Auto komt geen BTW bij
- Multimedia pack (Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Radio-CD/MP3 speler)
- Rubber mat in laadruimte
- Telefoon Orgineel
- Tussenschot Cabine
- Tussenschot volledig
- Zijruit rechts in laadruimte
= Bijzonderheden =
Michel Brink Auto's is een erkend autobedrijf, wat al meer dan 35 jaar actief is in de autobranche En zich gespecialiseerd heeft in de in- en verkoop van gebruikte bedrijfswagens .
Hierbij bieden wij aan:
Renault Kangoo Express 1.5 dCi 90 Express Black Edition
Marge Auto komt geen BTW bij
Afkomstig van de 2e Eigenaar
Apk keuring 2027
Orginele Sleutels Aanwezig
Onderhouds Boekjes Aanwezig
Nationale Auto Pas Aanwezig NAP
Wij zijn een Erkend RDW Bedrijf
Rdw Erkend : Afgifte Export Kenteken
Rdw Erkend : Afgifte Vrijwaringsbewijs van u Auto
Rdw Erkend : Tenaamstelling Voertuig Kentekenbewijs
Rdw Erkend : Nationale Auto Pas
Tenaamstelling 7 Dagen per week van 09.00 t/m 23.00 Uur
MICHEL BRINK AUTO´S
Telefonisch Bereikbaarheid : U kunt ons 7 Dagen per week
Telefonisch bereiken Van 09.00 Uur tot 23.00 Uur
Bel ons voor u vertrekt dit om een teleurstelling te voorkomen dat de Auto Verkocht of Gereserveerd is.
U bent van harte welkom bij:
Hoeveel kost een Renault Kangoo Express verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































