
Renault Kangoo Family - 1.2 TCe Expression Start&Stop NAVI / TREKHAAK / CRUISE / PDC / AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 81.847 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZN-066-P |
| Datum deel 1 | 28-02-2018 (import) |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2015
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Tankinhoud: 56 liter
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 173 km/u
GVW: 1.920 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 143 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Bovag (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- afneembare trekhaak
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- passagiersairbag
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
Fraaie en goed onderhouden Renault Kangoo Family 1.2 TCe Expression welke o.a. is voorzien van airconditioning, cruise control, parkeersensoren,
mistlampen, navigatiesysteem, afneembare trekhaak, makkelijke instap en een zee aan binnenruimte voor veel comfortabel
rijplezier.
Er is niet in de auto gerookt en de documentatie + reservesleutel zijn aanwezig.
Mooie kwaliteit, mooie uitstraling!
Welkom bij Eshuis Auto B.V. en Minibusje.com
Dé specialist in minibusjes en minicampers!
Inruil, lease en financiering behoren tot de mogelijkheden. Om teleurstelling te voorkomen, vraag naar de beschikbaarheid. Graag tot ziens in Holten! Tel. 0548-745047
Hoeveel kost een Renault Kangoo Family verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















