
Renault Kangoo Family - 1.2 TCe Limited Start&Stop|Cruise Ctrl|Airco|PDC|Nw koppeling
Algemeen
| Prijs | € 9.650 |
| Bouwjaar | April 2015 |
| Kilometerstand | 99.325 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TF-831-J |
| Datum deel 1 | 01-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 183 x 187 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- Nieuwe APK
- Nieuwe koppeling
- Pack City (Parkeersensor achter)
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar de ideale, ruime gezinsauto met een uniek lage kilometerstand? Deze schitterende Renault Kangoo Family in de luxe Limited-uitvoering heeft slechts 99.000 kilometer gereden en biedt alle ruimte en comfort die u zich kunt wensen. Dankzij de handige schuifdeuren achter is instappen en het inladen van bagage of kinderzitjes een fluitje van een cent.Uitgevoerd met oa een trekhaak, climate control, cruisecontrol en parkeersensoren achter.
De krachtige en zuinige benzine-motor in combinatie met de handgeschakelde zesversnellingsbak zorgt bovendien voor uitstekende en comfortabele rijeigenschappen.
Deze Renault Kangoo verkeert in een goede technische conditie en is volledig rijklaar gemaakt voor de volgende eigenaar. Zeer belangrijk om te vermelden is dat de auto zojuist is voorzien van een compleet nieuwe koppeling en een nieuw vliegwiel. Dit betekent dat u de komende jaren zorgeloos en zonder hoge kosten kunt rijden. De auto is afkomstig van de eerste particuliere eigenaar in Nederland en heeft een kilometerstand van slechts 99.000 kilometer. Wij leveren deze gezinsauto inclusief een volledige onderhoudsbeurt en een geldige APK tot mei 2027.
AUTOBEDRIJF TIMMERMAN – UW VOORDELIGE AUTOSPECIALIST
OVER AUTOBEDRIJF TIMMERMAN: Wij zijn uw vertrouwde adres voor technisch goed onderhouden occasions tegen scherpe prijzen. Als Carteam-partner staan kwaliteit en een transparante werkwijze bij ons centraal. Elke occasion wordt door ons in de eigen werkplaats gecontroleerd.
STANDAARD BIJ ONZE AFLEVERING:
- Onderhoudsbeurt in eigen beheer.
- Geleverd met een recente of nieuwe APK.
- De auto wordt professioneel gereinigd afgeleverd.
GARANTIE & COULANCE: Wij bieden u 3 maanden zekerheid op uw aankoop. Gebreken aan functionele componenten worden binnen deze periode kosteloos hersteld. Voor ingrijpende mechanische reparaties aan de motor of versnellingsbak beschikken wij over een passende coulanceregeling. In de eerste maand na aankoop geniet u bij grote defecten bovendien van volledige garantie.
BEZOEK ONZE SHOWROOM: U bent van harte welkom om ons aanbod te komen bezichtigen in onze showroom. Voor een uitgebreide proefrit of meer informatie raden wij u aan vooraf even contact met ons op te nemen. De koffie staat klaar!
INRUIL & FINANCIERING: Inruil van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk. Daarnaast adviseren wij u graag over onze financieringsmogelijkheden.
Uw autospecialist voor Zaanstreek, Waterland, Beverwijk & Amsterdam.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Family verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























