
Renault Kangoo Family - 1.5 dCi Limited Start&Stop
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 212.363 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JPN-73-Z |
| Datum deel 1 | 25-09-2013 (import) |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 697 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Renault Kangoo Family occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Dealer Onderhouden !
Zeer nette staat
Zeer Nette Renault Kangoo Family 1.5 dCi Limited DEALER ONDR
- Kenteken: JPN-73-Z
- Merk: Renault
- Model: Kangoo Family
- APK tot: 17-12-2026
- Tellerstand: 212363 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K9K E8
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1294 kg
- Max. trekgewicht: 1350 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Breedte: 183 cm
- Aantal sleutels:
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 418 - 437 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
ATL Occasions
Kuipersweg 5
4338PH Middelburg
0653885321
atloccasions@gmail.com
www.atloccasions.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Family verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























