
Renault Kangoo Family - 1.6-16V Expression - NIEUWE KOPPELING - CRUISE / CLIMATE CONTR - VOLLEDIG ONDERHOUDEN - AI
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 178.668 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 26-HGN-5 |
| Datum deel 1 | 14-11-2008 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 78 kW (106 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1373 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 737 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Leeghwaterweg 31c
1951NA Velsen-Noord
0251293655
https://www.autobedrijfverhoefen.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
GVW: 1.924 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 191 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag passagier
Overig
- 2 sleutels
- 5 Deurs
- antenne
- APK
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- bluetooth
- bumpers en spiegels in car.kleur
- Car info
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Groot Display.
- Introductie Pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dimlichten automatisch, Elektrische ramen achter)
- Isofix
- multistuur
- nationale autopas
- nieuwstaat
- Pack Driver
- USB
- Volledig onderhoudshistorie
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
'Drive for change'. De kreet is Engels, maar voor de rest is deze Renault 100 procent Frans. En dat betekent: innovatieve techniek, klaar voor de toekomst en fraai vormgegeven. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook bij een wat krappere parkeerplek stappen passagiers gemakkelijk in en uit via de schuifdeur.
Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Achter het stuur van deze Renault bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. Met isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Renault helemaal compleet.
Bent u nieuwsgierig naar deze Renault Kangoo Family? Laat het ons dan snel weten.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions en kunnen onze auto`s daardoor met garantie tegen een scherpe prijs aanbieden.
Wij berekenen geen afleveringskosten, dus geen verrassingen achteraf.
Overschrijven is mogelijk van Maandag t/m zondag van 10.00 t/m 22:00 bij ons op kantoor
Belt u ons van te voren om teleurstelling te voorkomen , omdat wij vaak onderweg zijn om de juiste Occasions tegen de scherpste prijs in te kopen.
Staat de auto die u zoekt niet in onze voorraad , bel dan.
Wij kunnen elke auto leveren tegen de scherpste prijzen met garantie en service.
Alle inruil is mogelijk, Auto’s , Motoren en scooters kunnen we inruilen voor handels prijzen.
AUTOBEDRIJF VERHOEFEN is gespecialiseerd in de volgende punten:
Inkoop, Verkoop, Reparaties & Poetsen alles omtrent uw auto.
Heeft u vragen of advies nodig, onze verkopers staan u altijd graag te woord!
bekijk onze complete voorraad op
www.autobedrijfverhoefen.nl (met een F)
Openingstijden:
Maandag t/m Zaterdag van 10.00 tot 18.00 zijn onze openingstijden.
Wilt u op zondag een auto bezichtigen dat kan op afspraak.
Financiering ?
Koop nu een auto en betaal later!
1. Uw aanvraag voor een financiering is al mogelijk v.a 1000,-
2. U moet minimaal een jaar contract hebben.
3. U mag niet BKR geregistreerd staan.
7 dagen in de week telefonisch bereikbaar vanaf 10.00 tot 21.00
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Renault Kangoo Family verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























