
Renault Scénic - 2.0 Bose Automaat ECC Audio Premium Navi LMV 17" Electric pakket Pano Leder/Stof Cruise PD
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 181.051 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 43-RNK-4 |
| Datum deel 1 | 29-06-2011 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1403 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R17
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.953 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 185 x 164 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 186 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Plus Pakket (€ 399): 3 maanden garantie op de draaiend gedeelte van de motor en de versnellingsbak, Afleveringsbeurt ( vloeistof niveau controle), APK minimaal 6 maanden geldig, Wassen en stofzuigen
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie); Geen nieuwe APK
- Pakket Premium (€ 599): 3 maanden volledige garantie, grote onderhoudsbeurt ( olie, bougies, oliefilter, interieurfilter en luchtfilter vervangen) Nieuwe APK, Poetsen binnen en buiten
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie); Geen nieuwe APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Audio/CD
- Carkit
- Colorpakket
- ECC (volautomatische airconditioning)
- Electrische raambediening
- Leder/Stof combinatie
- Lichtmetalen velgen 17"
- Open dak
- Ruitenwisser achter
- verstralers
= Bijzonderheden =
Renault focust op innovatie en toekomstgericht rijden, in combinatie met elegante styling en krachtige prestaties. Drive for change, noemen ze dat. En terecht. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het panoramadak zorgt voor zicht, licht en een enorm ruimtelijk gevoel. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Het high performance audiosysteem staat garant voor een levendige en krachtige muziekweergave. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Renault zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn navigatiesysteem, keyless entry, lederen stuur en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?Betreft een nette, schadevrije en goed onderhouden auto, inclusief nationale Autopas.
Auto wordt geleverd met een nieuwe apk.
Inruil van Uw huidige auto is natuurlijk mogelijk.
Wij zijn geopend van maandag t/m zaterdag van 09.00 uur tot 18.00 uur.
In de avond en op zondag is ook mogelijk, enkel op telefonische afspraak. (06-11344594)
Beste Lezer(s),
Het is positief en heel mooi dat wij erg veel reacties krijgen op onze advertenties.
Deze reacties komen vaak via de E-mail, WhatsApp of Marktplaats App.
In onze (kleine) organisatie is het vaak lastig om snel en adequaat te reageren op deze berichten.
Wij willen u dan ook vriendelijk verzoeken om, als u vragen heeft over, of wilt reageren op, het door ons geadverteerde item, contact met ons op te nemen per telefoon op nummer 06-11344594
AVO Auto's
Cornelis de Vriesweg 51C
1746 CM Dirkshorn
Tel.nr. 06-11344594
E-mail : hemrutten@gmail.com
Hoeveel kost een Renault Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























