
Renault Scénic - 2.0 Tech Line * APK 7-2027
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 217.482 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 40-ZP-HX |
| Datum deel 1 | 17-04-2008 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1375 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 1.955 kg
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 192 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
Bent u opzoek naar een betrouwbare en een leuke auto, dan bent u bij ons op het juiste adres! Wij adverteren uitsluitend met het juiste bouwjaar, kilometerstand en APK-datum. Om teleurstellingen te voorkomen, graag even bellen voordat u vertrekt voor een bezichtiging en proefrit. Onder het genot van een bakje koffie kunt u onze auto's gerust bezichtigen. Buiten onze reguliere openingstijden om, is het ook mogelijk om een afspraak te maken voor een proefrit en bezichtiging. Inruil van uw huidige auto is ook mogelijk bij ons.
Wij zijn een erkend bedrijf en aangesloten bij RDW. Directe tenaamstelling en vrijwaring is dan ook 24/7 mogelijk bij ons.
Disclaimer: De optielijsten van onze occasions zijn automatisch gegenereerd en kunnen helaas af en toe onvolkomenheden bevatten. Controleer de aanwezigheid van belangrijke opties altijd bij de verkoper te bevestigen.
Wij zijn telefonisch (0318-518424 / 06-53498578) of
Via whatsapp (06-82064834) te bereiken
E-mail: info@henkheikamp.nl
Bezoekadres Dynamostraat 2, 3903 LK Veenendaal
Op zondag zijn wij gesloten.
Hoeveel kost een Renault Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)

































