
Renault Symbioz - 1.8 E-Tech full hybrid 160 techno - pack driving & comfort / intelligent adaptive cruise c
Algemeen
| Prijs | € 34.950 |
| Prijs excl. BTW | € 29.336 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 16 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJF-91-R |
| Datum deel 1 | 16-05-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1789 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1365 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2025 - 2026
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 51 kW (69 PK)
Vermogen brandstofmotor: 80 kW (109 PK)
Koppel: 172 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 48 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.920 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 180 x 157 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: AutoKievit Goes Anthony Fokkerstraat 77 4462ES GOES, NL 0113-745720 http://www.autokievit.nl info@autokievit.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Pack Driving & Comfort (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoek detector, Elektrisch bedienbare achterklep, stuur verwarmd, uitstap waarschuwing, Voorstoelen verwarmd)
- andere metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- uitstap waarschuwing
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
= Bijzonderheden =
Volop ruimte voor uw gezin in deze Renault Symbioz. De auto is van het bouwjaar 2026 en is van de eerste eigenaar. Een krachtige benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Deze Renault Symbioz heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en LED-achterlichten.
Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De radio harder of zachter zetten of iemand uit uw contactenlijst bellen. Dankzij de spraakbediening doet u dit allemaal met uw stem. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Met draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Ons AutoKievit Premium afleverpakket, inclusief 12 maanden Bovag garantie; een volle tank brandstof; een volledige servicebeurt waarbij uw auto op 88 punten wordt gecontroleerd; en complete reiniging van de auto is EUR 995,-.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Renault Symbioz verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























