
Renault Talisman - 1.6 TCe AUT | Head-up | ACC | Massage
Algemeen
| Prijs | € 13.995 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 118.710 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 06 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PX-348-T |
| Datum deel 1 | 25-03-2016 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - apr. 2018
Referentienummer: 2534
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Semi-automaat
Tankinhoud: 51 liter
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 215 km/u
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- DAB
- head up display
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- Adaptive cruise control
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- keyless entry
- Lendesteun(en) verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeersensoren voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Dealeronderhouden Renault Talisman 1.6 TCe Automaat uitgevoerd in Noir Etoile (Zwart metallic). Niet in gerookt en geen huisdieren in vervoerd.
Onderhoudshistorie met geregistreerde kilometerstanden en 2 sleutelkaarten zijn aanwezig.
Een belangrijk pluspunt is dat de versnellingsbak circa een jaar geleden is gereviseerd/vernieuwd, factuur van €3.080 is ter inzage aanwezig.
Belangrijkste opties en uitvoering:
Adaptive Cruise Control (ACC) – Rijdt comfortabel en houdt automatisch afstand tot uw voorganger.
Head-Up Display – Belangrijke rij-informatie direct en veilig in uw gezichtsveld.
Massagestoel – Voorzien van diverse standen voor optimaal comfort tijdens langere ritten.
Renault Multi-Sense – Pas de rijmodus (Sport, Comfort, Eco), de digitale tellers en de sfeerverlichting volledig naar wens aan.
De Renault Talisman staat bekend om zijn uitstekende rijeigenschappen en royale interieurruimte, inclusief een gigantische kofferbak van maar liefst 608 liter.
INRUIL MOGELIJK
Heeft deze auto uw interesse gewekt? neem vrijblijvend contact met ons op voor beschikbaarheid en of een afspraak voor een proefrit!
AUTODEAL24 heeft DTC als financieringspartner. Voor een financiering op maat kunt u gelijk contact opnemen met DTC, onder telefoonnummer: 030-6868750 of surf naar ww.dealertotaalconcept.nl. Hier wordt u deskundig te woord gestaan en krijgt u meteen te horen welke financieringsmogelijkheden voor u van toepassing zijn.
AUTODEAL24 heeft de mogelijkheid om het voertuig op locatie 24/7 kosteloos op uw naam te zetten en uw voertuig te vrijwaren.
Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen, wij hanteren geen afleverkosten. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt in overleg mogelijk vraag naar de voorwaarden. Op alle aangeboden voertuigen zijn opties, schrijf-en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Renault Talisman verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































