
Renault Trafic - 1.6 dCi 120pk L1H1 Airco | Navigatie | Camera | LM Velgen | Trekhaak Cruisecontrol, Parkee
Algemeen
| Prijs | € 8.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 10.769 |
| Bouwjaar | April 2016 |
| Kilometerstand | 213.951 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VV-752-P |
| Datum deel 1 | 29-04-2016 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1658 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - mrt. 2016
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 500 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 310 cm
Gewichten
GVW: 2.920 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695 ex BTW): Garantiepakket 1: 3 maanden garantie tot 7500km: Inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe vloeistoffen en filters, eind proefrit door monteur (max. 12 jaar oud - 200.000km)
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Wal Vans Lekdijk 188 2967GJ LANGERAK, NL 0880072727 http://www.vanderwalvans.nl info@vanderwalvans.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
= Bijzonderheden =
Stoere Renault Trafic L1H1 met airconditioning en navigatie. Dealer onderhouden en tevens uitgevoerd met camera, licht metalen velgen, trekhaak, cruisecontrol, parkeersensoren, bijrijdersbank, achterklep en bluetooth telefoonvoorbereiding.
Al de door ons vermelde prijzen zijn meeneemprijzen excl. BTW (en excl. BPM) tenzij anders vermeld.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen Autodata en de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Onze voorraad bedrijfswagens bestaat doorgaans uit ruim 400 voertuigen en is afkomstig van zorgvuldig geselecteerde en betrouwbare partners en leasemaatschappijen.
Wij begrijpen als geen ander dat een bedrijfswagen aanschaffen een hele uitgave is en soms niet gelegen komt.
Wij kunnen met u meedenken in passende financieringsmogelijkheden.
Dus bent u opzoek naar uw bedrijfswagen dan bent u bij Van der Wal Vans V.O.F. aan het juiste adres!
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























