
Renault Trafic - 1.6 DCi 70kW Dubbele Cabine Comfort
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Prijs incl. BTW | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 223.586 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VJV-18-K |
| Datum deel 1 | 28-09-2016 (import) |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,40 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2016-03
Modeljaar: 2016
Cabine: dubbel
Maten en gewichten
GVW: 2.940 kg
Afmetingen (LxB): 540 x 196 cm
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterdeuren
- Achterruitverwarming
- Airbags voor
- Armsteun op bestuurdersstoel
- Audiobediening op het stuur
- Bedrijfswagenlengte lang
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betimmering
- Bijrijdersstoel
- Buitentemperatuurmeter
- Carkit
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Derde remlicht
- Dubbele cabine
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Ramen in achterdeuren
- Ruitenwisser achter
- Volledige scheidingswand met ruit
- Zijschuifdeur rechts
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































