
Renault Trafic - 1.6 DCI 92KW lees de advertentie goed
Algemeen
| Prijs | € 5.350 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 6.474 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 230.010 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 01 september 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-098-GT |
| Datum deel 1 | 27-03-2017 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Chassis+Cabine |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1835 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2017-07
Modeljaar: 2016
Maten en gewichten
GVW: 3.040 kg
Breedte: 196 cm
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): gekocht als gezien en bereden geen garantie.
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterdeuren
- Armsteun op bestuurdersstoel
- Bedrijfswagenhoogte standaard
- Bedrijfswagenlengte lang
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betimmering
- Bijrijdersbank
- Buitentemperatuurmeter
- Carkit
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Derde remlicht
- Dubbele cabine
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Rechter buitenspiegel
- roetfilter
- sleutel 1 aanwezig
- Snelheidsbegrenzer
- Toerenteller
- Treeplanken
- Volledige scheidingswand met ruit
- Witte knipperlichten
- Zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
Let op wij verkopen deze auto voor een klant geen garantie dus ,deze 6 persoons dubbelcabine bus rijd en schakelt goed heeft wat rijbare schade aan de rechter zijde. En af en toe brand er motor storing maar hij rijd en schakelt dan wel goed .de traffic word zo verkocht !!let op de prijs is ex btw.
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























