
Renault Trafic - 1.6 dCi L2 H1 Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 12.450 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 15.065 |
| Bouwjaar | Oktober 2018 |
| Kilometerstand | 111.836 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 17 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-183-VH |
| Datum deel 1 | 24-10-2018 (import) |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2016 - jul. 2019
Referentienummer: 1364
Technische informatie
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 174 km/u
Wielbasis: 350 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Nu op voorraad zeer nette rook en huisdiervrije Renault Traffic met slechts 111000km.
Let op, deze auto wordt in opdracht van een klant verkocht!
Wij zijn BOVAG lid, RDW erkend en gespecialiseerd in VW-AUDI-SEAT-SKODA-CUPRA
heeft u vragen bel 0512360318 via WhatsApp op 0512360318 of mail info@autotechniek-tenhoeve.nl
*Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk-en zetfouten. Het is de verantwoordelijkheid van de klant om juistheid van prijzen, voertuigspecificaties en accessoires te controleren met het autobedrijf. Prijsstellingen kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Met vriendelijke groet,
Stefan ten Hoeve
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761763256/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)





![Jeep Compass - 2.0 Limited [ NAP leder navigatie cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761797228/240x180/jeep-compass-2-0-limited-nap-leder-navigatie-cruise.jpg)





