
Renault Trafic - 1.6 dCi T27 L1H1 BT/TEL-PDC-IMPERIAAL-NAP
Algemeen
| Prijs | € 7.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 9.559 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 117.598 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VL-003-V |
| Datum deel 1 | 05-02-2015 |
| Topsnelheid | 153 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1685 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Uitgeesterweg 1b
1906NW Limmen
0649813778
https://www.zwaninkenliefting.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 15,9 s
Topsnelheid: 153 km/u
GVW: 2.740 kg
Wielbasis: 310 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Afleverpakket Zwanink&Liefting: 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak Nieuwe APK bij aflevering Onderhoudsbeurt conform schema Poetsbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
Overig
- Audio-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
- Imperiaal
- Parkeersensoren achter
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Zorgeloos rijden met het Zwanink&Liefting Servicepakket:
Inbegrepen: 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak, Onderhoudsbeurt conform schema, Nieuwe APK (indien nodig) en een volle tank brandstof
Extra meerprijs van € 995,-
Renault Trafic 1.6 dCi T27 L1H1
Bouwjaar: 2015
Km Stand: 117.598 km
Motor: 1.6 dCi
Transmissie: 6 bak Handgeschakeld
Marge/BTW: BTW
Prijs: € 7.900,- Excl. BTW
Interesse ? neem contact op via:
www.zwaninkenliefting.nl
+31649813778
info@zwaninkenliefting.nl
WIJ ZIJN GEOPEND OP AFSPRAAK
Hoeveel kost een Renault Trafic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























